Педагогічний стаж і навчання в інституті

Доброго дня! В 1994 році закінчив педагоічний інститут. Про це є запис в трудовій книжці. В 2020 році перейшов працювати в інший навчальний заклад. Випадково зясував що відділ кадрів не враховує моє навчання до педагогічного стажу, оперуючи Постановою КМУ № 78 від 31.01.2001 року. Чи правомірне їхнє рішення?

Відділ кадрів і не має враховувати ваш стаж навчання. Це врахує ПФ.

А що, стаж для нарахування доплати за вислугу років рахує ПФ? “Класна” відповідь - ніякої конкретики !

До чого тут вислуга? Щоб писати таку репліку, варто спочатку розуміти, що стаж навчання у вислугу не входить, компетентна ви наша🙂

1 Симпатія

Конкретне запитання : " Чи зараховувалось навчання в педагогічному інституті до прийняття Постанови КМУ №78 від 31.01.2001р. в педагогічний стаж?" Дайте шановний знаток відповідь, тільки конкретну.

Якщо особа очно навчалася у ВНЗ до 2001 року, при цьому не працюючи на педагогічній посаді, стаж навчання входить лише в загальний стаж, але не в педагогічний.
Вам важко це прочитати? Конкретно :slightly_smiling_face:

1 Симпатія

Де це треба прочитати?

Звідки ви взагалі взяли те, що навчання має зараховуватися в педагогічний стаж?
В педагогічний стаж зараховуються лише роки роботи!!!, а не навчання, на посадах, зазначених в переліку педагогічних посад. В переліку педагогічних посад відсутня посада ,студент педагогічного інституту’’ чи студент іншого навчального закладу. Зазначена Постанова 2001 року унормовує право педагогічних працівників на отримання надбавки за вислугу років, яку вони до цього часу не отримували, як і одноразову допомогу на оздоровлення. В цій Постанові написано,тякий стаж рахувати педагогічним. Про що взагалі мова?
Рішення освітнього закладу про те, що навчання у вищих навчальних закладів педагогічного чи якогось іншого спрямування не може бути зараховане в спеціальний стаж, в даному випадку в педагогічний, цілком правомірне і неспростовне на основі цієї Постанови.
Очне навчання у всіх закладах вищої освіти І,ІІ,ІІІ, ІV рівнів акредитації до 1 січня 2004 року зарахують в загальний стаж, але не в педагогічний. Зараховувати його буде якраз ПФУ, а не заклад освіти, в якому працює педагогічний працівник.

1 Симпатія