Переведення на основне місце роботи

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, знайти відповідь на моє запитання. Я працюю в школі, де навантаження практичного психолога 0,75 та соціального педагога 0,75 ставки. Коли я прийшла на роботу була працевлаштована на 0,75 ставки практичного психолога (на постійне місце роботи) та на посаду соціального педагога на 0,5 ставки (на місце декретної відпустки). Через три роки соціальний педагог, що була в декретній відпустці звільнилася, тобто й місце роботи стало вільним. Але мене так і не перевели на постійне місце соціального педагога. Я так і продовжую працювати практичним психологом (на 0,75 ставки) та соціальним педагогом на 0,5 ставки за суміщенням посад. Тепер прийшла інший директор, чи потрібно мене перевести на постійне місце роботи соціального педагога, чи я повинна працювати за суміщенням, так як і раніше. І ще скажіть, чи можу я працювати на 0,75 ставки чи тільки маю право на 0,5 ставки? Допоможіть розібратися. Дякую!

Як на мене, Ви взагалі не можете мати більше 0.75 психолога і 0.25 соц педагога. Це 40 год, в Україні 40-годинний робочий тиждень. При цьому ви ще можете мати 12 вчительських годин і заміну.

Дякую за відповідь. Я так зрозуміла, що я не можу працювати ще й на постійному місці соціального педагога? Чи можу? Чи тільки за сумісництвом? Дякую!

А ще хотіла б дізнатися, будь ласка, як суміщення впливає на заробітну плату? Дякую.

Ви не можете працювати на двох основних посадах. Друга посада завжди буде за сумісництвом. В людини може бути лише одна основна посада. По оплаті вам нараховують зароблене за кожну посаду по присвоєній на атестації кваліфікаційній категорії.

Дякую Вам за відповідь!