Атестація соціального педагога та практичного психолога

Доброї ночі маю педагогічного стажу 16 років. Працюю практичним психологом в гімназії (маю повну вищу освіту) 0,5 ставки(15 років стажу) і відповідно маю “І категорію” , в цьому році атестуюсь на “Вищу категорію”. Також працюю соціальним педагогом (маю бакалавра за даною спецільністю) 0,5 ставки (13 років стажу) і маю категорію “Спеціаліст” оскільки адміністрація казала що не маю права йти на категорію по соц.педагогу оскільки не маю повної вищої освіти за даною спеціальністю.
Питання полягає в тому, чи можу я атестуватись як соціальний педагог на “І категорію” хоча не маю повної вищої освіти а тільки бакалавр за даною професією, курси проходжу стабільно, маю 13 років стажу на займаній посаді? Оскільки маю повну вищу освіту як практичний психолог (в цьому році атестуюсь на “Вищу категорію”), а також маю ще повну вищу освту як вчитель початкових класів. Знаю що у вчителів може поширюватись категорія по предметах і їм не потрібно атестуватись по кожному предмету окремо, то з психолога не може поширитись на соціального педагога бо це дві різні посади. Тому й хотіла б проатестуватись в цьому році на “І категорію” соціального педагога. Чи це правомірно? І на який закон можна посилатись. Наперед дякую за відповідь!