Нарахування оплати за самозаміну

Прошу розяснення про строки нарахування оплати самозаміни. В грудні тиждень була на лікарняному, заміни з мого предмету не було. Після виходу працювала з перенавантаженням тиждень в грудні та в січні, бо проводила уроки за планом, та ще й самозаміну. Коли мають мені оплатити цю самозаміну, бо обіцяють в кінці навчального року.

Коли було подано наказ у бухгалтерію, тоді мали нарахувати і виплатити. А до чого тут кінець навчального року, не розумію.

Дякую за відповідь, справа в тому, що в моєму навчальному закладі, людина яка складає розклад, вона ж і робить наказ про заміну, самозаміну, тобто є “табельщик”. На запитання коли нарахують самозаміну відповіла що в кінці навчального року. Дуже мало інформації з цього питання , про строки нарахування самозаміни, про те якими статтями та постановами, можна оперувати в моєму випадку. .

Якщо робота виконана в цьому місяці, то в наступному вона має бути оплачена, не в кінці року. Цікаво, чим ваш заступник-табельщик керується.

Доброго дня.
Я вчитель фізики. В листопаді 2020 року пройшла планові курси підвищення кваліфікації. В 2021 проатестована комісіями І та ІІ рівня на підтвердження вищої категорії, звання “старший вчитель”. В наступному навчальному році пропонують викладати алгебру та геометрію. В свідоцтві курсів такого предмету немає. Як буде проводитись оплата праці з іншого предмета? Чи можна мене проатестувати додатково , та в який спосіб , комісіями якого рівня?
Дякую .

Зараз немає поняття “планові курси”, оскільки підвищення кваліфікації педагогічного працівника повинно відбуватися щороку. Пройдіть курси вчителів математики в 2021 році і вуаля - жодних проблем: оплата праці буде здійснена відповідно до результатів атестації (вища категорія, старший вчитель).

1 Вподобання

Ви атестувалися як вчитель. Два рази на одне і те ж не атестуються. Пройдіть курси.

2 Вподобання

Щиро дакую за пояснення.