Сын поступил в колледж и не учится

Добрый день, посоветуйте, пожалуйста,что делать. Сын с трудом окончил 9 класс,поступил в колледж на ИТ и совсем не хочет учиться. Как с ним быть? Естьли заочное образование после 9 класса?

вам у групу Батьки СОС на фейсбуку.

Можна закінчити школу екстерном. Тобто забрати доки з техн., прийти у будь-яку школу і вже в червні отримати атестат

так він вже закінчив 9 класів, вважає, що йому достатньо. думаєте, він потягне той екстернат, який йому не потрібен. дитятко виросло. то мамини забаганки. піде попрацює і мож зміне своє ставлення. багато людей так дуркують, а потім ще університети закінчують.

1 Симпатія

Читаєте запитання, яке ставить автор. Маму хвилює, як дитині отримати освіту, а ваші оціночні судження тут абсолютно зайві.

2 Симпатії

то ж маму хвилює, а малого може і не хвилює. а коли його не хвилює, то мама може лише питати. знаєм таке, проходили.

Да, так-то оно так. Но в нашем государстве ребенок не может идти работать после 9 класса и не учиться. За это ставят на учет в соц.службах и так далее. Я надеялась на какие-то действенные подсказки как его мотивировать ходить на пары и хоть немного учиться, чтоб получил аттестат.

Постійно стикаюсь з випадками, коли учні не можуть здобути повну середню освіту, регулярно відвідуючи навчальний заклад. Раніше було складніше, зараз - простіше, закінчують школу екстерном, а там по-різному: хтось в університеті продовжує навчання, хтось працює, а хтось так і продовжує на шиї сидіти у батьків. Проте батьківська місія виконана - середню освіту дитина здобула, а далі все залежить від неї самої.