Навантаження заступника

Заступник директора має навантаження: 1 посадкову ставку + 12 годин вчителя. Чи має право заступник директора, при такому навантаженні, працювати на 0,5 ставки спеціаліста в відділі освіти за трудовим договором?

Ні, не може. 40 год заступника і 20 год спеціаліста ніяк не можна пов’язати.

Добрий вечір! Який має бути режим роботи заступника директора на 0,5 годин за основним місцем роботи з 20 год навчального навантаження, якщо він працює з 8 години? 8.00-12.00, як заступник, та 12.00-16.00 як вчитель. Або за п.91 інструкцією 102 як у директора в 40 год дозволяється 9 год викладацької діяльності, так і у заступника на 0.5 ставки ( 20 год) входить 18 год ,як викладацької. Отже виходить, що з 20 годин заступника , 18 входить викладання, а на залишок 2 год він має працювати заступником? Я вважаю, що це питання не врегульованим та потребує змін до застарілої 102 інструкції 1993 року! Надайте відповідь, чи може користуватися цією нормою заступник за основною посадою і працювати тільки з 8.00-12.00 взагалі?

На сьогоднішній день дуже багато дітей в умовах карантину знаходяться на індивідуальному навчанні. Є певний кадровий голод, людей не вистачає, чому вчитель за ст.63 інструкції 102 має необмежену кількість годин, а заступника обмежують? Людина, яка працює з ночі до ранку, не має можливості працювати репетитором, вболіває за школу, обмежений в годинах?

20+20=40. Заступник директора може мати лише 20 год в початковій школі. Якщо навантаження заступника в середній школі 20 год, то це пряме порушення Інструкції… Тільки не 91, а 102.
Режим роботи встановлює керівник закладу освіти.

Розрахуватися з заступника, написати заяву на посаду вчителя і мати необмежену кількість годин.

Я директор школи, 760 учнів, упродовж року в зв’язку з карантином з’явилися 20 учнів на індивідуальному навчанні, у вчителів по 30-40 год ( ст.63) за рахунок індивідуальних, а заступники, не можуть взяти зайвої години! Хто ж буде працювати в адміністрації, якщо вчителі отримують по 25 тисяч грн, а завуч 4 тисячі на півставки, обсяг роботи неймовірний та відповідальність яка! А питання щодо обмеження год на 0.5 чи 0.75 ставки завуча не врегульовані 102 інструкцією. Може треба якось змінювати інструкції РСР? Чому під новий закон досі не розроблені інструкції тарифікації?

1 Симпатія

Запитайте в МОН :slightly_smiling_face:

Якщо вашому заступнику так муляє зарплата вчителя, то ніхто йому не заважає перейти на посаду вчителя. Я так розумію, що учительських годин вистачає. Щодо розподілу адмінставок, то це питання до директора. Коли у школі 760 учнів, то це повноцінні 2 ставки заступника (як мінімум), а не пів ставки. Отже, варто раціонально добирати кадри, які будуть мати і повне навантаження і не будуть заглядати в учительський гаманець. Доречі, зарплата директора також менша за учительську, однак, вакансій директора значно менше, ніж учителів.

2 Симпатії