Про категорію Атестація

Категорія з питань атестації педагогічних працівників

Добрий вечір… Чи оплачуються модулі, які ми вихователі, проходимо під час атестації??? Завідуюча каже що ні. Київ Голосіївський район. Дякую за інформацію.

Доброго дня. Допоможіть будь ласка правильно визначити термін атестації. Вихователь ЗДО в 2012 році закінчила вищий навчальний заклад і прийшла працювати в дитсадок. Атестуватись вона повинна була в 2017-2018 н.р., але з липня 2016 року по липень 2019 року вона перебувала у декретній відпустці та відпустці по догляду за дитиною до виповнення нею 3-х років і вишла на роботу - 16.07.2019 року. Коли вона повинна проходити атестацію ?

Доброго дня. Допоможіть в питанні про атестацію шкільного бібліотекаря. Згідно законодавства бібліотекар атестується як працівник культури. В школі атестація проходить на рівні вчителя. Чи потрібно шкільному бібліотекарю проходити курси на 150 годин?

Зазвичай, такий аспект враховується завучем при замовленні курсів. Вказується назва курсів чи предмет , з якого направлятиметься на навчання вчитель. Додатково вказується бібліотекар. Такі курси є. У нас у першому семестрі педагог-організатор так навчалась; додатково -бібліотекар. Правда, замовлення формувалось у березні минулого року.

Вихователь має 30років стажу. Заочно закінчив у 2019 році інститут. Коли можна атестуватися.

При бажанні через два роки, а обов’язково через 5 років

Доброго дня !Підкажіть чи можна атестуватися на вишу категорію без другої та першої.Справа в тому,що людина має стаж 35 років і звання « старший вчитель « ,але бакалавра здобула у 21 році .Працювала за розрядом-відповідає займаній посаді !!будь ласка підкажіть