Атестація на різні посади

Як правильно атестувати асистента вчителя, який має ще 0,25 соціального педагога і 0,25 психолога? За освітою вчитель української.

З усіх трьох посад окремо. По асистенту - тарифний розряд в діапазоні 10-12, мо інших двох кв категорії.

Щиро дякую за пораду

А у вас єосвіта тільки вчителя? Тому що наскільки мпні відомо на психолога і на соціального педагога також треба мати повну вищу освіту щоб атестуватись на категорії, якщо освти не має по заданій посаді, або вона не повна то тільки можна атестуватись на підтвердження спеціаліста ( принаймі мені так говрять, працюю 0, 5 ставки психолога, в цьому році йду на вищу категорію, а от на соціального педагога йду на підтвердження спеціаліста бо маю по займаній посаді освіту тільки бакалавра. Шкода звісно, бо маю стажу вже достатньо).

Не знаю, сама в такій ситуації.А у вас єосвіта тільки вчителя? Тому що наскільки мені відомо на психолога і на соціального педагога також треба мати повну вищу освіту щоб атестуватись на категорії, якщо освти не має по заданій посаді, або вона не повна то тільки можна атестуватись на підтвердження спеціаліста ( принаймі мені так говрять, працюю 0, 5 ставки психолога, в цьому році йду на вищу категорію, а от на соціального педагога йду на підтвердження спеціаліста бо маю по займаній посаді освіту тільки бакалавра. Шкода звісно, бо маю стажу вже достатньо).

Атестуватися треба в будь-якому випадку. Не плутайте атестацію і присвоєння категорій. Окрім того, можна в даному випадку атестувати і на категорії згідно п.3.26 Типового положення про атестацію.

Була б вдячна якщо б ви мені скинули посилання на це положення. Бо сама в цій ситуації. Маю 0, 5 психолога і 0,5 соцпеда. на соцпеда не хочуть атестуваи бо освта не повн вищо за даною професією, тобто бакалавр. Хоча психолога маю повну вищу освіту - спеціаліста. Заздалегіть буду вдячна.

Дякую за відповідь.
\

Підкажіть, будь ласка, якщо практичний психолог (за дипломом) викладає зарубіжну літературу (є тільки курси), то чи має право атестуватися як вчитель зарубіжної літератури на категорію?

Зобов’язаний атестуватися як вчитель зарубіжної літератури