Підвищення кваліфікації та курси

Добрий день! Працюю заступником директора з виховної роботи та вчителем англійської мови. В 2016 році проходила курси як заступник і вчитель. Атестувалась як вчитель у 2018 році. За 2020 рік маю сертифікат з платформи ЕдЕра на 30 годин з фаху. В цьому році атестуюсь на відповідність займаній посаді. Які курси мають бути пройдені до атестації? Як заступник чи вчитель? Чи і ті й ті? Чи не буде понижений розряд при оплаті праці, якщо не пройти фахові курси при ОІППО? Методист наполягає на проходженні курсів при місцевому ОІППО, керуючись тим, що вони видають посвідчення, а сертифікати інших суб’єктів вважає недійсними, вказуючи, що ще не прийняте нове Типове положення про атестацію. Роз’ ясніть будь ласка дану ситуацію. Заздалегідь вдячна!

А ви впевнені, що вони в цьому році видають саме посвідчення, а не сертифікати, як всі. Немає ніякого значення де саме ви пройшли курси. Атестація як заступника не впливає на категорію як вчителя.

Черкаський ОІППО видає посвідчення і в цьому році, фахові на 36 годин. Чи потрібно проходити курси в цьому році і як вчитель і як заступник? Дякую за відповідь.

Пройдіть одразу і як вчитель, і як заступник

Зрозуміла. Щиро дякую!

В Постанові КМУ № 800 від 21. 08. 2019 р. сказано про те, що суб’єкти підвищення кваліфікації (організації, ІППО, заклади освіти, ФОПи, інше) видають ДОКУМЕНТ про підвищення кваліфікації (свідойтво, сертифікат, посвідчення…). Головне, щоб ці суб’єкти мали ліцензію на надання освітньої послуги з підвищення кваліфікації.

Дякую Вам за відповідь!

Доброго вечора…працюю на посаді соціального педагога 0.5ст
І працюю на посаді помічник вихователя 0.5ст…
Також маю ще одну годину факультативу з психології…
Яку зарплату я маю отримувати в місяць?

Залежить від того, на яку категорію проатестовані. А атестуватися треба з кожної посади окремо.