Допоможіть! Які предмети треба сдавати на ЗНО 2021

Добрий день! Я хочу поступати на спеціальність Кібербезпека, і для цього мені необхідно подати лише 3 сертифікати ЗНО. Проте реєструватися та сдавати мені потрібно 4 предмети ЗНО. Якщо я сдам перші 3 екзамени на гарні бали, то сдавати 4 предмет мені не треба? Мені можна бути відсутнім в день проведення останнього саме для мене екзамену?

Три предмети ЗНО, необхідні для вступу, можуть складати тільки випускники минулих років!
Якщо ви навчаєтесь в школі, треба складати 4 предмети ЗНО обов‘язково! Тому що в атестат йдуть 4 предмети ДПА.
Якщо ви не з‘явитесь на четвертий предмет, то не отримаєте атестат. А без документа ПЗСО не зможете подати заяви на вступ до вишів, навіть маючи три сертифікати!
На четвертий екзамен треба хоча б з‘явитися. Навіть якщо не зможете правильно відповісти на жодне питання, в атестат за ДПА поставлять 1 бал. Але ж його видадуть. От і будете вступати з атестатом і трьома сертифікатами))

Чи можна при реєстрації вказати що четвертий предмет лише як ДПА? І прийти й заповнити лише блок запитань з ДПА? І отримати оцінку 1-12 балів у документ ПЗСО?

“Только как ДПА” - нельзя. Да и незачем.
А отвечать можно - по желанию За такие предметы все равно будет выставлено две оценки - 1-12 и 100-200. Просто балл ЗНО будет низким.
А как вы будете ими распоряжаться - это уже ваше дело. Если не будете подавать этот предмет в заявке - приемная комиссия о нем и не узнает.

1 Вподобання

«Лише як ДПА» можна)) Але, дійсно, не має сенсу так робити. Краще спробувати відповісти на всі питання і отримати сертифікат з цього предмету, а не тільки оцінку у свідоцтво.
Можливо, цей сертифікат стане в нагоді. Бо вибір спеціальності абітурієнтами, як показують минулі роки - річ непередбачувана)), може за місяць передумаєте. До того ж, третій предмет для вступу можна обирати - от і буде можливість обрати кращу оцінку.

Якщо ви відмовитесь отримувати оцінку ЗНО 100-200 і поставите при реєстрації відповідну позначку, то цим тільки спростите роботу для УЦОЯО. Натомість, позбавите себе додаткових можливостей при вступі. Доречі, в школу приходять лише оцінки за ДПА - ваш результат ЗНО ніхто не знатиме))

1 Вподобання