Оплата праці при переведенні

Допоможіть! Заступника директора перевели на посаду педагога-організатора. Була атестована на 1 категорію на посаді вихователя. Зараз додали ще години вчителя з ритміки, музичне мистецтво в початкових і старших класах класах. Як проводити оплату за години вчителя, по якій категорії?

По посаді педагога-організатора - по раніше присвоєній категорії. По довантажених годинах: за умови проходження курсів оплата теж буде здійснюватися по присвоєній раніше категорії. Якщо таких курсів нема, то по спеціалісту.

Курси онлайн колега може пройти миттєво та безкоштовно на сайті ІППО Грінченка.

Однак, Володю, не факт, що можна платити за учительські години по першій категорії навіть за умови курсів. Чекаю на заперечення.

Оскільки остання атестація була по вихователю, а це педагогічна посада, до якої присвоюються кваліфікаційні категорії, то при переході на іншу педагогічну посаду присвоєна раніше категорія зберігається до наступної чергової атестації і застосування п.3.27 в цьому випадку цілком правомірне і виправдане. Звісно, щоб бути впевненим до кінця можна запитати в МОН, бо це лише моя думка.

Але працівник був переведений тільки з посади заст директора на посаду педпгога-організатора, а години вихователя були додатково до ставки. І зараз працівнику додали години вчителя, але переведення не було. Тому і виникає питання. Дякую.

Немає сумніву, що за роботу як педагогу-організатору, то платити маємо як вихователю, а от щоб платити вище, ніж як спеціалісту, на мій погляд, потрібно проатестувати як вчителя.

Так, погоджуюся, упустив цей нюанс. З годинами дійсно потрібна атестація - різні посади.