Навчання під час локдауну

Добрий день, шановні освітяни! Прошу вас допомогти порадою, та, якщо можна, надати посилання на відповідні накази, статті.
Директор школи зібрав нараду у приміщенні школи під час локдауну. Ним був наданий наказ під підпис про те, що вчителі повинні відвідувати учнів, що знаходяться вдома на індвідуальному навчанні особисто, та “відпрацьовувати” таким чином свої години. Чи правомірні такі дії директора? Також цікавить питання про те, чи повинні вчителі відвідувати школу у період локдауну, якщо навчання учнів ними проводиться дистанційно?

Формально директор правий, адже жоден документ не забороняє вчителям проводити заняття з учнями на дому. Постановою КМУ заборонено учням відвідувати школу, а не навпаки. Так само немає жодних заборон щодо перебування вчителів в школі.

1 Симпатія

Про відвідування дітей, на мою думку …
По-перше такий наказ прямо суперечить цілям локдауну. Вчителі, які ходять по учням підчас епідемії з великою вирогідністю можуть стати розповсюджувачами хвороби.
По-друге тут прямо вбачається суттєва зміна умов праці, якщо така ситуація непередбачене колдоговором.

Хіба в Постанові КМУ є заборона проводити індивідуальні заняття з учнями, які перебувають вдома? Ні, немає. Є заборона учням приходити до школи.

Є заборона в Постанові КМУ вчителям приходити до школи? Ні, немає. Тільки учням заборонено. То про які суттєві зміни умов праці мова? Як працювали педагоги в шкільному приміщенні, так і продовжують там працювати.