Записи у класному журналі про виконання програм за перший семестр та за рік

Чи потрібно кожному вчителю-предметнику писати в кінці І семестру та року в журналі " Програму за … виконано, вказувати кількість виконаних робіт, ставити підпис тощо"
Дайте, будь ласка , посилання на конкретний нормативний документ, я такого не знайшов .
Дякую.

Жодного такого запису в журналі не було, не мало і не могло бути.

2 Вподобання

В учня перелом ноги. Накладено гіпс. Вдома пересувається на милицях. Директорка сказала, щоб у класному журналі класний керівник один тиждень його відмічав , а один тиждень не відмічав. Батьки хоч 2 дні через тиждень мають привезти його до школи. Клас знаходиться на третьому поверсі, а їдальня і туалет на першому. Хто повинен обслуговувати таку дитину? А якщо в школі при переміщені він отримає травму, чи нестиме відповідальність за нього класний керівник? Чи можливо він повинен вчитися в якійсь іншій формі, адже травма не з легких і невідомо коли він одужає? Дайте будь ласка відповідь. Дякую!

Учню треба оформити індивідуальну форму навчання на період тривалості лікування. За лікарським висновком це можна і треба зробити без проблем. Якщо це учень початкових класів, то йому буде 9 год, якщо старших, то більше. Це є в положенні про індивідуальну форму навчання. Буде вестися окремий журнал і навчання такого учня буде проходити вдома. В основному класному журналі на цей період навпроти прізвища учня по предметах буде запис , індивідуальне навчання’’. Те, що радить директор, ні в які рамки: ні правові, ні людські.

1 Вподобання

Якщо це надовго, є сенс організувати на період одужання педагогічний патронаж. Але потрібен висновок лікарсько-консультаційної комісії закладу охорони здоров’я або медичний висновок про стан здоров’я дитини за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров’я України.

P.S. Поки я писав, пан Володимир вже відповів. :slightly_smiling_face:

1 Вподобання