Оплата праці при індивідуальному навчанні

У 1 класі навчається 17 дітей і одна дитина на індивідуальному навчанні. У 17 учнів викладає один вчитель початкових класів, а у тієї, що на індивідуальному- інший вчитель початкових класів. Чи належить йому доплата за НУШ, якщо перший отримує 30%? Дякую.

Так, за конкретну кількість проведених уроків.

Колеги, здається, це доплата не за НУШ, а за престижність праці. У нас, наприклад, ця доплата взагалі всім педагогічним працівникам встановлена.

1 Вподобання

Хтось включає її в престижність, тобто збільшуючи розмір надбавки за нуш тим, хто працює за нуш. А є регіони, які встановили окрему надбавку за нуш. В нас така наразі 30%. Престижність окремо, всім однакова.

Круто в регіонах: за престижність 30 та ще й за НУШ 30, а ми думаємо, що це Київ жирує :slight_smile:

Престижність 20%, за нуш почали платити лише з 1 вересня. Так що не все так зажирно

Скажіть, будь ласка, чи повинні вираховувати із зарплати вчителя початкових класів години індивідуальних занять під час локдауну і канікул. У мене 18 годин + 3,5 інд. години щотижня. Заплатили інд. години лише за останній тиждень січня. Чи правильно це? Дякую.

У 1 КЛАСІ 11 УЧНІВ І ПЛЮС ОДНА ДИТИНА -ІНВАЛІД НА ІНДИВІДУАЛЬНОМУ НАВЧАННІ. у НЕЇ ВИКЛАДАЄ УРОКИ ЗОВСІМ ІНШИЙ ВЧИТЕЛЬ. я , КЛАСНИЙ КЕРІВНИК 1 КЛАСУ НЕ ВИКЛАДАЮ У ЦІЄЇ ДИТИНИ. У МЕНЕ ВВАЖАЄТЬСЯ ПОВНИЙ КЛАС ??? ЯК ПОВИННА ПРОХОДИТИ ОПЛАТА ЗА ЗОШИТИ І КЛАСНЕ КЕРІВНИЦТВО - ЯК ЗА ПОВНИЙ КЛАС ЧИ ПОЛОВИНУ? у ДОКУМЕНТАХ ПИШУТЬ КІЛЬКІСТЬ МОЇХ УЧНІВ КЛАСУ ТАК 11+1. ДЯКУЮ!

У вас у класі 12 учнів, тому оплата за зошити та класне керівництво має здійснюватись повністю

1 Вподобання

Дякую! Підкажіть, будь ласка, на який документ спиратися? Дякую!

Наказ 102 93…

1 Вподобання