Зміна тарифного розряду педпрацівника

Без прив’язки до педосвіти ставимо вчителям-бакалаврам 11 т.р.

1 Вподобання

Добрий день
Молодший спеціаліст
Старший вчитель
22 роки (бесперервного стажу)
Який має бути тарифний розряд?!
Після отримання бакалавру можу атестоватись(яку категорію)
Після отримання бакалавра можу атестуватись зразу на вищу категорію?!
Дякую

Після отримання магістра

Так, після отримання магістра - на вищу

Добрий день
Молодший спеціаліст
Старший вчитель
22 роки (бесперервного стажу)
Яку маю тарифну сітку!?

Зараз це 11 т.р …

Дякую…

Доброго дня
Згідно якого документу(молодший спеціаліст 11 т. р.)

Наказ 557…

Підкажіть, закінчила молодшого спеціаліста у 2014, бакалавра - у 2017, стаж уже 6 років, буду атестуватися, чи можуть поставити 11 розряд?

Залежить від посади: учителю можна встановити 11 т.р.

Добрый день.я учитель. Подскажите пожалуйста, в 2017 году получила диплом младшего специалиста, в 2020 году бакалавра, какой разряд должен быть у меня?

11 т.р…

1 Вподобання

Спасибо, а за каким наказом?

Наказ 557 2005…

1 Вподобання

Добрий день.я працюю вчителем початкових класів. , какой разряд должен быть у меня?
Маю 29 ріків педстажу. У 1992 році закінчила педучилище,працювала по 10 тарифному розряду. В червні 2020 здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти бакалавр. Сподівалась, що після того як принесу диплом про неповну вищу освіту отримаю підвищення тарифного розряду. Але мені пояснили,що все правильно у Вас 10 розряд, а 11 тарифний розряд мають спеціалісти або магістри.Коли я буду атестуватися, лише тоді можливо підвищити розряд, а до цього часу буде 10 розряд.Хто правий? Якщо все ж таки - я , будь ласка, скажіть що я маю робити. Дякую!

Добрий день.я працюю вчителем початкових класів. , какой разряд должен быть у меня?
Маю 29 ріків педстажу. У 1992 році закінчила педучилище,працювала по 10 тарифному розряду. В червні 2020 здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти бакалавр. Сподівалась, що після того як принесу диплом про неповну вищу освіту отримаю підвищення тарифного розряду. Але мені пояснили,що все правильно у Вас 10 розряд, а 11 тарифний розряд мають спеціалісти або магістри.Коли я буду атестуватися, лише тоді можливо підвищити розряд, а до цього часу буде 10 розряд.Хто правий? Якщо все ж таки - я , будь ласка, скажіть що я маю робити. Дякую!