ЗНО 2021 англійська мова

Доброго дня! Скажіть будь-ласка, скільки потрібно написати слів у ессе з англійської мови? Який мінімум і максимум слів?

По-перше, хочу звернути вашу увагу на те, що письмове завдання з англійської - це не ессе, а лист (приватний чи офіційний, в залежності від завдання).
По-друге, немає точно визначеної кількості слів (на відміну від української, де прямо в тестовому зошиті написано, що власне висловлення до 100 слів оцінюється в 0 балів). До 2019 року включно, в самому завданні з англійської було написано, що 100 слів. В 2020 році 150 слів. В 2021 мабуть також буде написано, що напишіть листа на 150 слів. Тобто це орієнтовно.
В написанні листа важливо інше: опрацювання трьох умов, структура тексту, граматика, лексика. Мають бути логічність, послідовність, поширені речення, з’єднувальні слова, продемонстровано достатній словниковий запас і т.інше.
По-третє, якщо вже мова про кількість слів, можу порадити написати 150-250. Ви просто не зможете меншою кількістю слів (до 150) розкрити всі умови. Стосовно максимальної кількості, маю приклад: в 2019 році (коли писали, що треба 100 слів) людина :slight_smile: написала лист десь на 220-230 слів, все по суті і без зайвого антуражу. Результат - дуже високий бал! Тобто справа не в кількості, а в якості))

Дуже дякую!
Гарного Вам вечора!