Як підготуватися до ЗНО?

ЗНО - є одним з найважливішим екзаменом у житті будь-якого школяра і кожний учень перед ним хвилюється. “А якщо не здам?”, “А якщо буде те, що я пропустив?” і ще дуже багато питань, які хвилюють кожного. І це нормально! Але щоб запобігти цього хвилювання і хоча б трошки бути впевненим у своїх силах, перед цим екзаменом необхідно плідно і тяжко працювати (розумово). У своєму форумі я розповім, коли і де необхідно (на мою думку) готуватися до ЗНО.
Готуватися до нього треба ще з перших класів, тобто слухати вчителя, виконувати домашнє завдання, отже - вчитися! Тоді вам буде набагато легше повторити і дещо вивчити перед самою підготовкою до ЗНО. Ну а плідну підготовку необхідно починати приблизно з 9-10 класу. Поступове вивчення інформації набагато легше дається ніж “усе за раз”. У більшості випадків батьки купують дітям спеціальні книжки, які так і називаються “Підготовка до ЗНО” з певного предмета. Але, до цього можна додати ще дещо, а саме: безкоштовні пробні тести у Google, репетитори, онлайн навчання (у більшості випадків воно є платним) і ще дуже багато чого. Якщо зацікавити, то можна знайти будь-що!
Отже, не лінуйтеся, готуйтеся до цього важливого екзамена, оскільки від нього залежить ваше подальше навчання у вищих навчальних закладах. Гарних успіхів вам!