Вчитель методист

Доброго вечора!
Маю вищу категорію та звання “Старший вчитель”. У 2019 році успішно пройшла сертифікацію вчителів. Чи маю я право отримати звання “Вчитель-методист?” Дякую

Сертифікація не має відношення до цього звання. Вам потрібно мати схвальний відзив на ваш досвід від іпппо

Сертифікація має відношення до присвоєння звання, ст.49, п.7 Закону України ,Про повну загальну середню освіту. Вчитель, що пройшов сертифікацію, має право на присвоєння звання, але посібник, схвалений ОІППО, все одно потрібен.

Не встигаю за новелами

Отже, є Постанова КМУ про сертифікацію, в якій зазначено, що успішне проходження сертифікації дає право на позачергове присвоєння/підтвердження категорії і є п.7 ст.49 ЗУ Про повну загальну середню освіту, а також є Положення про атестацію. Яким нормативним актом буде керуватися атестаційна комісія - невідомо, тому варто зробити запит до МОН через Доступ до правди: “Чи дає успішне проходження сертифікації право вчителю вищої категорії, який має педагогічне звання “старший учитель”, на присвоєння педагогічного звання “учитель-методист” без проходження додаткових процедур в ОІППО”,

Не дає, треба розробка. Але дає право на присвоєння цього звання. Я подавав. Тому адміністрація зобов’язана подати подання, якщо працівник виявив бажання на присвоєння звання, + зробити методичний посібник, який схвалить іппо.

Все для вчителя, як завжди.

Так отож. Ліва рука не знає, що робить права. Мене не здивувала відповідь МОН, тільки довела, що декларації на словах залишаються деклараціями, а реальна думка про вчителя впирається в черговий тупий документ.
Перш ніж проводити сертифікацію і на її основі атестацію, треба було змінити Типове положення, або атестувати вчителів, що успішно пройшли сертифікацію, без прив’язки до Типового положення. А так слова підтримки і якихось преференцій в плані атестації залишаються пшиком. Добре, що надбавку попри шалений спротив на місцях, вдалося вибити.
Сміх та й годі: освітній омбудсмен має дзвонити директору школи чи засновнику, щоб той виконав пряму норму Закону.
Хоча смішного тут мало. Маразму в освіті ще доволі.

1 Вподобання