Страх перед ЗНО

Привіт! Я боюся ЗНО, не знаю чому, але страшно.
Моя ситуація: я не вступаю до ВНЗ і по факту, воно мені не потрібно. Я у будь-якому разі подолаю пороговий бал, але все одно дуже-дуже страшно (доходить до істерики).
Що зробити, щоб перестати боятися чи зменшити страх ?

Пугать может только неизвестное.
Пройдите ЗНО онлайн, оцените свои возможности - и успокойтесь :slight_smile:

Я проходил и набирал не меньше 6 баллов (и выше) с каждого сдаваемого предмета

Раджу сходити на пробне. Зможете зрозуміти, що і як там буде відбуватися. До того ж, у страху має бути причина. Якщо не збираєтесь кудись поступати, причини для страху як такої немає. Тоді для Вас зно - просто як контрольна робота. Але аби бути впевненішим, раджу повторити усе, що потрібно для екзаменів, які збираєтесь здавати

А когда будет пробное зно и когда на него регистрация?

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме протягом 05-19 січня 2021 року.
З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.
Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня 2021 року.
Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Отже, у 2021 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).
Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року.

Детальніше на сайті УЦОЯО.

Большое спасибо.Скажите, а как регистрироваться? Там какой то специальный сайт и на нем всё расскажут?

Пробными ЗНО занимаются региональные центры УЦОЯО
Выбирайте свой регион и изучайте информацию

Тоесть надо будет им звонить чтобы записаться?

Заходите на сайт Вашого регіонального центру, шукаєте потрібну сторінку, вносите потрібні дані в реєстраційну заяву, потім у триденний термін з дня формування заяви сплачуєте внесок. Все решта там написано.

Але це все через місяць…

Дуже дякую))))))))))

Ось, наприклад, ВИМОГИ щодо реєстрації на сайті Івано-Франківського РЦОЯО:

Регулярно перевіряти й збільшувати свої знання, щоб упевнитися в них.