Проходження курсів щороку

Доброго дня. Атестувалась у 2017 році. Наступна атестація у 2022 році. Чи можу я зараз (2020-2022 р) набрати необхідну кількісьть годинь для атестації, якщо у 2018 і 2019 році курсів не проходила. Чи обов’язковою є вимога набирати щороку певну кількість годин.

1 Вподобання

Звісно, що ви можете щороку підвищувати кваліфікацію. Пройдіть у цьому році 30 годин і в наступних роках по 30. І це буде чудово.

Дякую вам за відповідь. Заступник директора стверджує, що курси мають бути ЩОРОКУ, тобто в 2018, 2019 рока я обов’язково повинна мати сертифікати хоча б за декілька годин.

І що далі? Надрукувати на принтері? Чесно, часом просто дивуюсь людям, які розповідають, що і хто мав зробити три роки тому.

По суті: не нервуйте.

Обов’язкові щорічні 30 годин увели тільки з 1 січня 2020 року. Тому цього року пройдіть курси і все)

З огляду на відсутність встановлених законодавством норм щорічного підвищення кваліфікації, необхідного для проходження чергової атестації, рекомендуємо атестаційним комісіям, починаючи з 2020 року:

1)встановлювати мінімальні вимоги щодо обсягу (кількості годин) підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, а саме:

30 годин, якщо завершення атестації припадає на 2020 рік;
60 годин, якщо завершення атестації припадає на 2021 рік;
90 годин, якщо завершення атестації припадає на 2022 рік;
150 годин, якщо завершення атестації припадає на 2023 рік та наступні роки.
2) встановлювати мінімальні вимоги щодо обсягу (кількості годин) підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної освіти та не менше ніж:

24 години, якщо завершення атестації припадає на 2020 рік;
48 годин, якщо завершення атестації припадає на 2021 рік;
72 годин, якщо завершення атестації припадає на 2022 рік;
120 годин, якщо завершення атестації припадає на 2023 рік та наступні роки.

2 Вподобання
1 Вподобання

Добрий день! У мене атестація у 2022році. Як я зрозуміла мені потрібно 90 годин курсів. Скажіть будь ласка, чи є такий нормативний документ відповідно до якого стверджується, що основних курсів повинно бути 60 годин ( наприклад у мене основний предмет географія. Так от з географії повинно бути 60 годин). А в мене є тільки 30 годин курсів з геогафії. І мені стверджують, що повинна пройти ще курси.

Нема такого документа.

Так. Ви правильно написали!