Як правильно звільнитися?

Я хочу звільнитися в кінці навчального року. Чи отримаю я тоді відпускні та оздоровчі, коли попереджу дирекцію, що звільнюся після виходу у відпустку?

Після відпустки без проблем можна звільнитися. Все отримаєте.

1 Вподобання

Просто думалось, щоб на моє місце встигли знайти працівника. А якщо зразу після виходу у відпустку чи посеред відпустки звільнитися, то також виплатять? А також, чи має право директор не звільняти з роботи і рвати заяви?

Серед відпустки не можна і не треба.
Якщо ви підете у відпустку на початку чи всередині червня, то в директора часу буде більш ніж достатньо, щоб знайти працівника. Окрім того, в усній формі ви можете повідомити, директора, що після відпустки звільняється.
Відпускні і оздоровчі платяться перед виходом у відпустку. Якщо звільнитися відразу по закінченні навчального року, то компенсацію за відпустку виплатять, а от оздоровчі - ні.
Директор не може не звільнити і тим більше рвати заяви.

1 Вподобання

Щиро дякую вам за допомогу, пане Володимире!

Що трапилось? Чому такий песимізм? А як же діти?

1 Вподобання

Булінг з боку неадекватних батьків тривалістю в 2 роки. У них слабкі діти, але вони хочуть, щоб вони вчилися краще всіх. Примушують сидіти після уроків з їх дітьми. Наблидло сидіти на антидипресантах через порушення сну та розшатані нерви.

Дуже вам дякую за підтримку. Це добре, що є такі люди як ви, які в складних життєвих обставинах небайдужі.

Мені теж зустрічаються в житті гарні люди. І їх значно більше ніж поганих. Інакше б людство перестало б існувати.

Я теж колись, ще в минулому тисячолітті, працював вчителем початкових класів. Мабуть, батьки були тоді добрішими, бо в 17 років важко назвати себе професіоналом, але не можу пригадати жодного випаду з їхнього боку. 46 учнів, парти, парти, дошка, крейда і просто радість життю.

2 Вподобання

Якщо ви емоційно втомлені, роздратовані, або виснажені, підіть на лікарняний. Не може вчитель працювати в такому стані. Спробуйте відчути безтурботність і життя за стінами школи.

1 Вподобання