Заяви батьків на курси за вибором

Доброго дня. У нас фінансовий відділ вимагає по навчальних закладах заяви батьків на відвідування курсу за вибором “Історія рідного краю”. Також вимагає заяви батьків на відвідування предмету “Мова національних меншин (російська мова)”, мотивуючи це тим, що у нашому регіоні немає такої національної меншини, і тому батьки мають дати згоду на проведення (не факультативу) а саме уроку.
Ми знаємо, що заяви батьків пишуться на факультативи та гуртки і такі заяви є у кожному закладі. А от щодо курсу за вибором та предмету? Батькам справді потрібно написати ці заяви? Але ж вони пишуться на 1 вересня? Чи можливо ми чогось не знаємо? Буду вдячна за відповідь.

Це не є справою фінансового відділу, особливо, якщо на ці уроки ходить цілий клас. Адже він запланований в освітній програмі в межах кількості годин, яка визначена МОН, затверджений рішенням педради та наказом директора школи. Перегляньте ще раз накази МОН 407, 406, 408, здається (?), що там немає вимоги щодо обов’язкових заяв батьків при запровадженні певних курсів. А якщо немає вимоги у нормативних актах щодо заяви батьків, то до побачення.