Переатестація педпрацівника на пониження категоріі

Проінформуйте будь ласка чи може керівник закладу ініціювати переатестацію працівника з пониженням раніше присвоєноі кваліфікаційної категоріі ? Які для цього мають бути підстави? Дякую.

Може.
3.1. Щороку до 10 жовтня керівники навчальних та інших закладів, працівники яких атестуються, подають до відповідних атестаційних комісій списки педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації, із зазначенням строків проходження підвищення кваліфікації. У цей самий строк до атестаційних комісій подаються заяви педагогічних працівників про позачергову атестацію, про перенесення строку атестації, подання керівника або педагогічної ради закладу про присвоєння працівнику кваліфікаційної категорії, педагогічного звання та у разі зниження ним рівня професійної діяльності.
Рівень зниження працівником професійної діяльності визначає керівник закладу.

От різанула око цитата. Думаю, ну не могли в положенні записати: “Рівень зниження працівником професійної діяльності визначає керівник закладу”. І дійсно, не має там такого… :wink:

Звісно, що нема. Додав для розуміння авторкою запитання і мав на увазі, що керівник якось має визначити зниження професійної діяльності. Яка різниця, як це назвати: рівень, шкала, міра. Він дійсно має виміряти рівень професійної діяльності, щоб прийняти відповідне рішення. Краще б взагалі таких випадків не було.

Скажіть будь ласка чи може бути причиною переатестаціі не професіййні якості педагога, а особисті( погані , на думку директора, взаємини з колегами)?

Якщо спостерігаються поведінкові зміни у вчителя, то краще порадити вчителю проконсультуватися з лікарями: сімейним лікарем, невропатологом, можливо, з психіатром. Нажаль, поведінкові зміни можуть бути свідченням не конфліктного характеру, а початком захворювання.

Директор дає розпорядження учням знімати урок на камеру. Чи законні діі дирекціі?

Це називається буллінг

1 Симпатія