Заочне навчання

Доброго дня!
Підкажіть, як бути в наступній ситуації. Працюю вчителем початкових класів, навчаюсь заочно на останньому курсі, здобуваю рівень магістра. Чи мають право в теперешній час не відпускати у навчальну відпустку на сесію до ВОЗу в зв’язку із дистанційним навчанням, хоча форма - заочна, наданий виклик офіційно. Але адміністрація наголошує на тому, що сам університет перейшов на дистанціне навчання, тому необхідно ходити на роботу. Але ж у мене за розкладом пари, здача екзаменаційної сесії, передзахист магістерської роботи!
Тому і постає питання, чи є дії адміністрації правомірними?

Якщо ви маєте виклик на сесію, то на підставі цього виклику пишете відповідну заяву на додаткову відпустку. Адміністрація школи має вам надати цю відпустку.

У виклику ніде не вказано, що навчання дистанційне. Тож вони не мають права не дати Вам відпустки. Більше того, сесія триває 3 тижні. За цей час місто, де розташований Ваш університет може вийти з червоної зони і навчання в режимі реального часу може відновитись посеред сесії. Що тоді? Як відвідувати пари?
Поділюся власним досвідом, якщо дозволите. Цієї весния теж мала дистанційну сесію через карантин і вирішила не брати виклик і продовжувати ходити на роботу. При тому, що я маю власний кабінет, до мене не ходять клієнти/відвідувачі, було дуже важко поєднувати навчання і роботу в режимі реального часу. Оскільки навчання онлайн, то і форми відповідей часто були “зробіть пдф презентацію”, це дуже час відбирає. Ви вчитель початкових класів і весь день зайняті спілкуванням з 30 дітками. Як Ви зможете сісти і відповідати в зумі на парі, коли у Вас діти в класі сидять? Тож домагайтеся свого, це Ваше законне право.

Дякую за підтримку і поради