Навантаження при переведенні

Допоможіть,будь-ласка,в такому питанні.Заклад в якому я працювала (школа) в цьому році закрився ( ліквідувався) і мене по переведенню взяли в іншу школу,запропонувавши 9 год. трудового навчання (я вчитель труд.навч) та 0,5 ст. асистента вчителя.І так,було прописана у призначенні.
Згодом я узнаю,що 0,5 асистента в мене за сумісництвом.Тому,я не доотримала з.п. за асистент в канікулярний час.І боюсь,що не буду отримувати з.п за асистент і під час дистанційного навчання і в решті решт отпускні.Питання,чи правомірно це?Адже при переведення мене мали забезпечить 100%ставкою без сумісництва.

Вас могли б взагалі нічим не забезпечити, бо таких, як ви написали зобов’язань, немає.
Вчитель і асистент - це різні посади і інакше, як по сумісництву, вас не можна прийняти.

Тоді підкажіть,будь ласка, як в такому разі буде оплачуватися оплата праці асистента під час канікул, дистанційного навчання, лікарняних,чи на рахуються відпускні і чи взагалі піде мені цей рік у стаж з таким навантаженням? Дякую

Перепрошую, так яку ви писали заяву?

1 Симпатія

Не можу погодитись. Коли це ми оформлювали ГПД як сумісництво вчителям? І коли це ГПД не оплачували під час канікул? То чому ж асистент вчителя має бути без зарплатні під час канікул? Там щось дуже хитро намутили.

Доброго дня, я взагалі ніяких заяв не писала.В особовій справі прочитала наказ про призначення в якому чітко написано призначити мене на посаду вчителя труд.навачяя та 0,5 асистента вчи теля.Слова " сумісництво" взагалі ніде не фігурує,тому я була впевнена,що мене беруть на роботу на повну нормальну ставку шляхом переведення,бо попередня школа-інтернат, в якій я працювала ліквідувалася.Доречі чому я написала,що мене мали забезпечити повною ставкою, бо я мати,яка виховує неповнолітню дитину без батька.Я

Знайдіть наказ про призначення. Якщо в ньому дійсно написано все так, як ви пишете, то вам мають оплачувати все і в канікулярний час.

1 Симпатія

Дякую.Все так як написала і є. Буду добиватися.