Розклад уроків у школі

Підкажіть, будь ласка! Я вчитель англійської мови, маю навантаження тільки 10 годин (не класний керівник, нічого…:relieved:) Скільки днів в тиждень я маю працювати? І чи може англійська стояти на 6 уроці?

Все залежить від закладу, умов, виробничої необхідності. Це питання в компетенції лише закладу освіти.

Якщо у учнів 5 уроків англійської на тиждень, то можуть бути уроки з понеділка по п’ятницю. Англійська може бути і на 6 уроці.

Вчитель математики та інформатики у школі має 23 години педагогічного навантаження. Після 2,5 місяців навчання вона хоче мати вихідний день в п"ятницю. В зв"язку з цим завуч школи змінила увесь розклад. В один день поставила у розкладі 2 уроки географії (10 клас). Школа не має природничого напрямку. Чи правомірні дії завуча школи?

Дії завуча правомірні, адже змінилися умови роботи педагога. Не думаю, що це проста забаганка вчителя, через яку відбулися такі зміни

Ви кажете, що змінилися умови роботи педагога. Вкажіть які саме? І чи можуть бути продуктивними уроки математики, якщо вони у розкладі поставлені 5-6?

У мене в школі вчитель математики має 28годин і методичний день. І я змушений дати вчителю методдень у понеділок, бо на вихідні вчитель їздить з Києва до Харкова до онкохворої мами.

3 Вподобання

Підкажіть будь ласка, чи може стояти у розкладі п’ятого класу двічі в тиждень по два уроки англійської мови? Дякую

Це зменшує обсяг дом.завдань, а також вагу шкільного приладдя.

2 Вподобання

Це як у вас виходить?! У вчителя математики по 7 уроків щодня??? Не смішіть!!! Який метод день при 28 год.!!!

Вам смішно? Мені - ні. Мені потрібно, щоб математика викладалась і вчитель у дітей був гарний. Людина з Харкова до Києва їздить.

2 Вподобання