Атестація психолога з освітою бакалавр

Добрий день. Працюю 5 років психологом в закладах освіти. Настав час атестуватися. Пройшла курси. Подала заявку на атестацію, розуміючи, що я бакалавр, писала на підтвердження 10го та надання мені 11 розряду, без претензій на категорію. Але, голова атестаційної комісії заборонила мені атестуватися, опираючись на те, що бакалаврат - це не повна вища освіта, і за законодавством я взагалі не мала права працювати практичним психологом закладів освіти поки в мене немає освіти магістра.
Підкажіть, чи маю я право працювати практичним психологом закладів освіти з освітою бакалавра ? Та, чи дійсно, я не можу атестуватися навіть на підтвердження свого тарифного розряду ?

Ваша директриса розказує нісенітниці. Як може людина працювати директором школи…
Ви маєте право працювати на зазначеній посаді із зазначеною освітою.
П.4.11 Типового положення про атестацію
Педагогічним працівникам, які не мають повної вищої освіти, а також керівникам гуртків, секцій, студій, інших форм гурткової роботи, працівникам, які працюють на посадах майстра виробничого навчання; культорганізатора; акомпаніатора; екскурсовода; інструктора з туризму; помічника директора з режиму, старшого чергового з режиму, чергового з режиму у загальноосвітніх школах та професійних училищах соціальної реабілітації; асистента вчителя-реабілітолога; консультанта психолого-медико-педагогічної консультації, незалежно від рівня здобутої ними освіти за результатами атестації встановлюються тарифні розряди.

При встановленні тарифного розряду враховуються освітній рівень працівника, професійна компетентність, педагогічний досвід, результативність та якість роботи, інші дані, які характеризують його професійну діяльність.
Ви маєте право атестуватися на встановлення 11 т.розряду згідно цього пункту.
Ви зобов’язані атестуватися щоп’ять років! Це не право, а обов’язок.
1.5 Атестація педагогічних працівників навчальних та інших закладів є обов’язковою.
1.7. Атестація може бути черговою або позачерговою. Чергова атестація здійснюється один раз на п’ять років.

Велике дякую. Сама перечитала п’ять разів положення і розумію, що це саме так як ви пишете. Але, головне, донести цю інформацію до керівництва так, щоб воно мене почуло.