Влаштування на роботу в школу

Мені 39 років. У 2018 році закінчила університет. Бакалавр англійської мови та зарубіжної літератури. Раніше ніколи не працювала в школі або близько шкільної сфері. Репетиторский досвід 4 роки. Відмінні відгуки. Скажіть, чи є можливість отримати роботу вчителем в школі?

1 Вподобання

Безумовно, немає перешкод для працевлаштування вчителем англійської мови

1 Вподобання

Доброго дня! Підкажіть, будь, ласка, чи можна при пошуку роботи опиратись на освітню-кваліфікаційну характеристику та освітню-професійну програму підготовки тих чи інших спеціальностей? Я здобула кваліфікацію магістра з досить, на перший погляд, простої спеціальності - країнознавство (+ політолог-міжнародник, перекладач, а також маю науковий ступінь з історії). Доступні в мережі Інтернет ОКХ та освітньо-професійні програми ( напр.: Університет ім. Федьковича, Запорізький університет та ін.) в розділі про професійне призначення фахівців-країнознаців зазначають, що можна працювати викладачем у загальноосвітніх школах, коледжах та ВНЗ. Деякі директори шкіл розрізняють слова викладач і вчитель!!! Для деяких незрозуміло, що може викладати (не вчителювати:) країнознавець, так як я посилалась на ст.58 Закону “Про освіту”. Інститут модернізації змісту освіти порекомендував звернутись до ОІППО. Чи можу я підвищити кваліфікацію без направлення на платній основі, чи потрібно здобувати додаткову педагогічну освіту/ або проходити перепідготовку?

Все залежить від директора, комусь достатньо, щоб вас прийняти на роботу, а хтось буде перешкоджати. Вихід один, направляється офіційний запит до МОН "Прошу надати роз’яснення щодо мого права працювати в школі вчителем (перелічувати предмети) на підставі здобутої освіти (вказується що і коли закінчили, за якою спеціальністю, яка кваліфікація).

1 Вподобання