Заміна уроків географії в навчальних закладах

Якими вчителями може здійснюватись заміна уроків географії?

Ті, які проведуть географію, тоді ця заміна платиться, якщо вчитель, що замінює проведе інший урок, то така заміна не оплатиться

Вчителями географії або в разі виробничої необхідності вчителями споріднених предметів.

Чи можлива ситуація, коли вчитель самозаміною проведе наприклад 5 і 6 урок , якщо в тому класі 6 уроку немає. А на наступний тиждень поїде у відрядження і відпустить дітей з 5 уроку. Якщо так, то як цю заміну записати в журнал заміни уроків?

Він має провести за когось. Тобто цього тижня він проводить свої і чиїсь, ту кількість, яка випадає, а потім інший вчитель проводить свої і за цього вчителя(теж свої). Просто тижневе навантаження в певному класі не може бути перевищене. При цьому вчитель, який їде у відрядження відчитає свої уроки самозаміною і отримає за цю заміну оплату, а вчитель, який виручає, просто на цьому тижні буде мати менше уроків, а на наступному більше, але місячна норма годин в нього не зміниться.

1 Вподобання

Як я зрозумів, в журнал заміни записується той урок, який вчитель проводить самозаміною, а потім і той який продиться за того вчителя, що у відрядженні. Правильно?

Ні. В журнал замін запишуться лише ті уроки, які проводяться самозаміною. Другий, який в цей час гуляв, просто відчитує свої уроки пізніше. І нікуди, окрім класного журналу, ці уроки не записуються. Бо ж журнал замін - це для оплати заміни, її підтвердження.

1 Вподобання

Ой, дуже дякую за інформацію. Ніде не міг цього знайти.

Ніколи так не ускладнювали собі життя з самозамінами та відпрацюванням. Виходили з того, що людина, яка проводила заміну має отримати :moneybag: за проведений урок, а та людина, яка мала право бути відсутньою, нічого додатково не відробляє. Це можливо лише тоді, коли вчитель, який приходить на заміну, записує, що провів той урок, який в цей час за розкладом.

1 Вподобання

Просто бувають випадки, коли вчителя неможливо замінити. Невеличка школа і відсутність вчителів з аналогічною спеціальністю.

А я і не писав про аналогічну спеціальність… І у великій школі не знайдеш вільного вчителя…

Ну, ваш спосіб, скажімо так, своєрідний. Не для реклами. Але людський

Я з вами згідний. Але тут дійсно анг.мова немає ким замінити.

Аха, тому і не буду в публічному просторі на ньому акцентувати увагу, зазначу лише, що іншого за 30 років роботи у мене не було.

Підкажіть, як здійснюється оплата праці вчителя,який зводить 2 групи разом на уроки української мови?
Якщо вчитель хворіє протягом уже 3-х місяців, проводиться заміна уроків( повноцінна:перевіряються зошити, контрольні роботи…)як оплачувати вчителю???
Дякую)

Якщо дві групи разом, то ніяк не оплачується. Ви ж не проводили окремих уроків/годин.