Атестація керівника вокального гуртка

Добрий день! Попередньою атестеційною комісією керівника гуртка було проатестовано “спеціаліст першої категорії” хоча згідно типового положення мали проатестувати на тарифний розряд. Зараз хотів атестуватись на “Вищу категорію” позачергово, як зараз паравильно поступити? адже ми маємо його атестувати на тарифний розряд. Дякую. З повагою Наталія

А як можна було атестувати людину на категорію з посади, на якій не передбачено присвоєння категорій? Тепер з людини вирахують гроші до найнижчого 10 тарифного розряду. Отримувала б собі спокійно по 12-му

1 Вподобання

Я не знаю, як можна було. А я цього не робила. Але саме мені тепер треба викрутити цю ситуацію. Як я маю поступати, атестувати за поданням педагогічної ради? Подавати на чергову атестацію. Чи як?
І взагалі хто мав би відповідати за таке рішення атестаційної комісії?

1 Вподобання

Провести позачергове засідання АК і привести у відповідність атестацію даного працівника, тобто його атестувати зараз. Як це правильно зробити, запитайте в комісії вищого рівня.

1 Вподобання

Відповідати за це має атестаційна комісія на чолі з керівником, яка прийняла незаконне рішення.

1 Вподобання

Дякую, будемо пробувати, щось зробити.