Вступ на 3 курс

Доброго дня.
Я навчаюся на 2 курсі економічного факультету. Хочу вступити паралельно на юридичний факультет.
Чи є можливість після закінчення другого курсу вступити на юридичний факультет, на третій курс зі здачею академічною різницею?
Буду вдячний за відповідь.

Боюсь, що не вдасться. Є така опція як паралельне навчання, коли студент, закінчивши успішно академічний рік, може вступити на іншу освітню програму, але на другий курс. Курс в курс можливо перевестися в межах галузі, хоч і тут академічна різниця буде чимала. Допускається орієнтовно до 8 предметів (є максимально допустимий поріг по кредитах), хоч тут університети часто йдуть на поступки і дозволяють дещо перебільшити дозволений поріг. А в даному випадку різниця буде дуже суттєва, абсолютно інша галузь. А взагалі, варто переглянути нормативні документи, щодо обмежень в переведенні та поновленні бакалаврів. Можливо є значущі моменти. Наприклад, як у магістрів, які дуже обмежені в цьому питанні.

2 Вподобання

Якправило на 3 курс можна вступати, маючи на руках хоч якийсь диплом: молодшого спеціаліста чи бакалавра. Якщо у Вас на руках лише шкільний атестат, попри 2 закінчені курси вишу за плечима, вступати на основі атестату Ви можете лише на 1 курс. Вступивши зараз на 1 курс на іншу спеціальність паралельно з теперішньою осввтою, Вам трохи предметів з попереднього вузу зарахують (типу філософії чи психології). Але який Вам сенс платити за 4 роки? Дочекайтеся отримання диплому бакалавра, і вступайте паралельно в дві магістратури, це лише 1,5 року. Бо зараз на другу вищу “бакалавр на основі бакалавра” теж вже мало де беруть на 3 курс, більше на 2.