Переведення асистента вчителя на асистента дитини

Працюю 5 рік асистентом вчителя. Нещодавно поставили до відома (вчителі і адміністрація), що дітям з ООП асистент вчителя не потрібний, а більше потрібний асистент дитини. Будуть розглядати це питання. Чи взагалі це правомірно серед навчального року?

У переліку педагогічних посад немає асистент дитини, тому я б не радив погоджуватись на сумнівні пропозиції

В новому законі про загальну середню освіту йдеться про переведення вчителів пенсіонерів на контракт. Які будуть умови контракту і чи має право керівник ОТГ і керівник відділу освіти ОТГ розробляти свої умови контракту чи контракт буде розроблений згідно закону України? Закон не підписаний президентом і не вступив в дію, то чи має директор наразі вже казати, що вчителі пенсіонери будуть переведені на контракт?

Казати може, щось робити ні, поки Закон не буде підписано і оприлюднено. Умови контракту можуть розроблятися і на місцях. Але вони не можуть суперечити чинному законодавству.

1 Симпатія

Сам закон суперечить Конституції :slight_smile:

За який час повинні ознайомити вчителя пенсіонера з умовами контракту? Чи може в контракті керівник громади та керівник відділу освіти вказувати обсяг годин навантаження вчителя (наприклад 6 годин), якщо вчитель прийнятий на роботу на повне тижневе навантаження? Чи не буде це суперечити чинному законодавству?

Поки що нічого проводити, ознаймлювати чи виконувати якісь дії не можна! Закон не підписаний, а отже не чинний. Тому щось обговорювати зарано.

1 Симпатія