Атестація при зміні посади

Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, я з 1.05.2019 року переведена з посади вихователя (2категорія) на посаду практичного психолога (освіта відповідна є)
2 категорія при переведенні зберігається згідно п.3.27 Типового положення про атестацію.

В цьому навчальному році я атестуюся на посаді практичного психолога. Чи можу я претендувати на встановлення 1 категорії, чи мені потрібно підтвердити спочатку 2 категорію на цій посаді?

Можете атестуватися на 1 категорію, у нас була схожа ситуація: людина перейшла з посади вихователям ДНЗ, маючи 2 категорію, на посаду вихователя ГПД, а потім з вихователя ГПД на вчителя початкових класів. Коли настав час атестуватися, то отримала 1 категорію як вчитель.

Дуже дякую за відповідь.
А чи не знаєте Ви куди можна звернутися за офіційною відповіддю?

Справа в тому, що мені в Центрі психології сказали, що так не можна! Тобто, я ж не атестувалася на 2 категорію за цією посадою…і що відразу 1 категорію мені присвоїти не можуть…

Можна отримати відповідь від МОН через сайт “Доступ до правди”

Допоможіть розібратись: працювала на посаді завідувача ПМПК, маю вищу категорію, вища психологічна освіта,після реорганізації ПМПК бла переведена психологом ДНЗ на 14 тарифний розряд, пропрацювала 2 роки, переведенням перейшла на посаду асистента вчителя інклюзивного класу чомусь на 12 тарифний розряд. Вважаю, що це не справедливо, на якій підставі було знижено розряд? Як вважаєте, хто знає?

Вам дали найвищий, найбільш можливий тарифний розряд на цій посаді. Іншого не передбачено законодавством.

1 Вподобання