Атестація вчителя і вихователя

Доброго дня! Вчителя англійської мови перевели з основної посади вчителя англійської мови на посаду вчителя початкових класів та англійської мови, має ще години вихователя. Працює на посаді вихователя і вчителя початкових класів другий рік. Чергова атестація як вчителя англійської мови на першу категорію. Чи може він атестуватися одночасно як вчитель початкових класів, англійської мови та вихователь в цьому році , претендуючи на першу категорію, чи треба ще допрацювати рік. Педагогічний стаж 16 років.

  1. Атестуватися як вчитель англійської. З початкових класів пройти курси, тоді оплата буде за два предмети по І категорії.
  2. Окремо атестуватися як вихователь ( окремий атестаційний лист, характеристика). Рішення про категорію прйме комісія. Але нічого не заважає вам присвоїти першу категорію по вихователю, якщо ви відповідаєте критеріям визначеним Типовим положенням про атестацію що стосуються спеціаліста першої категорії.

Перепрошую, але присвоїти першу категорію по вихователю “заважає” пункт 4.7. Типового положення про атестацію. А саме “Присвоєння кваліфікаційних категорій за результатами атестації здійснюється послідовно”.
Якщо тільки Ви не є вихователем, який в міжатестаційний період “став переможцем або лауреатом конкурсів фахової майстерності, що проводяться центральними органами виконавчої влади…” Такі педагогічні працівники атестуються без додержання послідовності в присвоєнні кваліфікаційних категорій та строку проведення позачергової атестації.