Категорія ,,старший вчитель"

Добрий день. Я працюю у сільській школі. Підскажіть, будь ласка, чи потрібно проводити семінари та показові відкриті майстер-класи у районі, щоб отримати педагогічне звання ,старший вчитель"?

Чогось конкретного типове положення про атестацію не вимагає, але щоб отримати звання треба щось робити, щоб відповідати вимогам звання зазначеним в Типовому положенні про атестацію.

1 Вподобання

У минулому році атестувалася на педагогічну категорію ,спеціаліст вищої категорії". Присвоїти. У цьому році взяла участь у фестивалі педагогічних інновацій Дніпропетровщини EDU_FEST DNIPRO -2020. Стала переможцем ІІІ ступеню, нагороджена дипломом. Розробка стосується інноваційного впровадження власного педагогічного досвіду роботи з дітьми, щодо методики написання віршів. Мої учні, з якими я працюю, беруть участь у конкурсах та отримують за свої вірші 2 та 3 місця на районному рівні. Їхні твори друкують у збірках. Мене нагородили подякою від місцевої газети за роботу з дітьми. За цю роботу можна присвоїти звання “старший учитель”?

Можна!..

1 Вподобання