Позачергова атестація у 2021 році

Підкажіть, чи може вчитель атестуватись позачергово у 2021 році на 1 категорію, якщо попередньо атестувався у 2019 році на 2 категорію?

Так, може. Напишіть до 10 жовтня відповідну заяву до АК

Методист та дирекція переконують, що 2019 р не може атестуватись, бо “на момент написання заяви на позачергову атестацію не буде 2 роки від попередньої атестації”

Їхня позиція хибна. Написання заяви - це не атестація. Атестація - це останнє засідання в березні, коли якраз мине два роки. Щоб спростувати їх позицію і переконати їх в цьому, подайте запит в МОН. Ви не перші. Гарантовано отримаєте підтвердження моїх слів.

1 Симпатія

МОН дійсно рахує від березня до березня і є роз’яснення з цього питання саме від МОН. А тому дійсно пишіть до 10.10 заяву про бажання атестуватися і паралельно запит через Доступ до правди до МОН “Чи можна атестуватися позачергово у 2020-2021 н.р., якщо попередня атестація була у 2018-2019 н.р.я” і отримаєте персональну відповідь від МОН.

1 Симпатія

доброго дня… сьогодні директор сказала мені щоб подавати на дострокову атестацію необхідні успіхи на всеукраїнському чи принаймі областному рівні .працюю вчителем фізкультури є успіхи на місцевому рівні , брав участь в конкурсах вчитель року в минулому . інноваційний урок давав теж відправляли на конкурс ліцей орієтований на вивчення мов))) анг.німецька українська та математика.матеріальна база минус ноль.
йду на дострокову ,яку всеж погодили -чи атестують -це запитання …по причині годин підготовки з минулої атестації маю 214 плюс минулий рік 30…
чи міг би дістати аргументовану відповідь.(окрім того що сказав та написав
)дякую

Атестуйтеся спокійно. Перечитайте Положення про атестацію, вимоги до вчителів тієї категорії, на яку ви претендує на, та просто працюйте відповідно до цих вимог. Усе буде добре.

1 Симпатія