Вступ на іншу спеціальність

Я на державному і хочу змінити вуз і я дізнався що мені потрібно буде повернути кошти за 1 рік але у мене ще є стипендія то мені і стипендію потрібно буде повернути? Чи тільки кошти за рік?

Идет общее возмещение за учебу на бюджете. Стипендию отдельно возмещать не надо будет.
Но сумма возмещения вас может неприятно удивить. Обучение на бюджете государству обходится дороже, чем контрактнику обучение на контракте.
С другой стороны - возмещение идет по семестрам, а не за весь год сразу. Плюс, там еще есть перезачеты по кредитам.

Тобто якщо за рік я мав заплатити наприклад 10000 грн то повертати буде більше так? На скільки приблизно?

Відшкодування за рік навчання на бюджеті буде більшим приблизно на 25-30% , а то і більше, ніж навчання на контракті у даному виші на даній спеціальності. Дійсно, можете бути неприємно здивовані сумою.

1 Вподобання

А якщо я постюплю в інший університет але на платне а не на державне то і в цьому випадку потрібно буде повернути кошти за рік навчання на бюджеті?чи якщо на конкракт то не потрібно буде повертати

Нет, не надо.
Возмещать надо, только если зарегистрировано повторное поступление - на бюджет
Во всех остальных случаях ничего не надо возвращать

Ааа дякую тобто я просто забираю документи, сертифікати зно і вступаю на другий рік в інший університет але вже на платне і нічого не повертаю дуже вам дякую