Позачергова атестація після декретної відпустки

Вітаю! Я вчитель української мови та літератури за фахом, однак викладаю ще й зарубіжну літературу, основи християнської етики. Атестувалася у 2016 р. на спеціаліста ІІ категорії. У березні 2018 року стала лауреатом конкурсу “Учитель року” у номінації “Курси духовно-морального спрямування”. на рівні області. У жовтні 2018 року вийшла у декретну відпустку, а цьогоріч (у 2020 році) вийшла на роботу. Віповідно ж у звязку з декретом моя чергова атестація відпадає, але маю право атестуватися позачергово. Вичитала у положенні пункт 4.7., що можна не дотримуватися послідовності у призначенні кваліфікаційних категорій, тобто отримати вищу категорію. Чи немає ніяких підстав, щоб мені у цьому відмовили, підкажіть. Стаж - 8 років.

Лауреат - це учасник, а не переможець. Давайте не вдаватись до маніпуляцій. Ви можете атестуватись на І категорію. Хоча спробуйте, раптом у Вас вийде проатестуватись і на вищу :wink:

Окрім усього треба бути переможцем саме всеукраїнського етапу, не обласного чи районного.

В жодному разі я не вдаюся до маніпуляції, прочитала у положенні, що переможці і лауреати мають таке право, але хотіла знати істину, щоб бути компетентною у цьому питанні, тому дякую Вам за відповідь.

Зрозуміло, дуже дякую!

І все ж спробуйте, хоча Положення вимагає, щоб організатором був центральний орган виконавчої влади. Облрада - це ж не центральний орган…

1 Вподобання