Хто може працювати асистентом вчителя

Доброго дня!Скажіть,будь ласка,чи може педагог,який вийшов на пенсію за вислугою років(отримує пенсію) працювати ще й асистентом вчителя?

Асистент вчителя - це педагогічна посада. А на педагогічних посадах при такому виді пенсії працювати не можна.

Але робота на посаді асистента вчителя не дає право на пільгову пенсію за вислугу років. Тому зверніться з офіційним запитом на отримання публічної інформації до ПФУ.

Прошу пробачення,але є ушколі така ситуація:вчительку,яка кілька років тому вийшла на песію за вислугою років(вчитель поч.класів),прийняли на посаду асистента вчителя.І вона отримує одночасно і пенсію,і заробітну плату.Але,якщо асистент вчителя пед.посада,то хіба можливо отримувати одночасно і платню,і пенсію.

ПФУ не вважає асистентів вчителя педагогічними працівниками. Якось так :wink:

ПФУ не вважає, але ці працівники вважаються педагогічними відповідно до переліку педагогічних посад. Тому, якщо такого працівника приймуть на роботу і він отримуватиме пенсію, то з нього просто вирахують зароблені гроші. Хлопці і дівчата з ревізійного управління керуються нормативними документами, а не поглядами.

Мова не про погляди. Цю посаду не внесли до Постанови КМУ про перелік посад педагогічних працівників, робота на яких дає право на отримання пенсії за вислугу років. Довелося розбиратися з випадком, коли людина мала 40 років педстаж, вийшла на пенсію за віком, але їй відмовили у виплаті 10 пенсій, бо останній рік вона працювала асистентом учителя.

Ну і зароблені гроші з нього не вирахують, а от у випадку неправомірного отримання пенсії, то можуть за рішенням суду змусити повернути пенсійні кошти.

Тому, звісно, перш, ніж працювати асистентом вчителя, варто запастися папірцем з ПФУ, що робота на посаді асистента вчителя не перешкоджає отриманню пенсії за вислугу років.

а репетитором работать можно?

А репетитори офіційно десь оформлені? Як СПД? То хто ж забороняє.