Вступ після 1 курсу із сертифікатами які вже використувались

Доброго дня! У мене питання
Вчуся на 1 курсі і хочу на другий рік змінити спеціальність

  1. Чи можна забрати сертифікати зно і атестат після 1 курсу і вступити на 1 курс з цим сертифікатом за 2020 рік на іншу спеціальність вже на другий рік2021?
    Предмети підходять на спеціальність яку хочу поступити
    Але чи схоче вуз мені віддати всі документи ось за це я переживаю

Звісно, що можна буде забрати і сертифікати, і свідоцтво. При умові, що ви будете відраховані (за власним бажанням). Як тільки вас відрахують з попереднього місця навчання, документи повернуть.
І можете сертифікати 2020 використати наступного року для вступу, якщо предмети підходять.

АЛЕ зверніть увагу:
Якщо зараз навчаєтесь на бюджеті і вступите на бюджет, доведеться відшкодовувати вартість навчання за рік. Інакше вас просто не зарахують, навіть якщо будете рекомендовані.
Спочатку можна в наступному році подати електронну заяву і брати участь в конкурсі (у вас же є всі дані по сертифікатам і документа про освіту, які треба буде вносити)). І якщо пройдете, тоді вже відраховуватись (писати заяву і забирати документи). Це так, про всяк випадок.

а можна якщо я зараз на денні формі перевестися на заочну і там залишити копію атестата і сертифіката , а на нову спеціальність поступити з оригіналами сертифіката і атестата вже на денну форму) і чи може бути таке що ВНЗ не віддасть оригінали сертифіката і атестату, а скаже лише при умові відрахування) я б хотів просто перевестися на заочне і на денну піти на нову спеціальність Чи це можливо ? І як тоді робиться з сертифікатами і атестатом на заочне копії підуть чи як?

І дякую за попередню відповідь

Ви не вказали найголовніше - бюджет чи контракт у вас зараз і що з цього в планах на наступний рік. Розглянемо варіанти:

  1. бюджет + бюджет
    Тут все просто - не можна одночасно навчатися за кошти бюджету.
  2. бюджет + контракт
    Оригінали документів завжди зберігаються в тому навчальному закладі, де навчання за кошти бюджету. Там, де за контрактом, надаються завірені копії і довідка, що документи зберігаються в іншому навчальному закладі.
  3. контракт + контракт
    Оригінали зберігаються в закладі за вибором студента. В інший заклад надаються копії і довідка.

В будь-якому випадку спочатку треба вступити (бути рекомендованим до зарахування) і перевестися на заочне (якщо буде така можливість вас перевести), а потім вирішувати питання з документами. Відповідно до варіантів вище. Просто так документи на руки не віддадуть, якщо ви продовжуєте навчання і не відраховуєтесь.

А якщо ви кажете що оригінали мають бути у вузі де я навчаюся на державному то навіть якщо я переведуся на заочне то я теж буду на державному і оригінали будуть тут? Я просто думав перевестися на заочне а заочне це контакт і на нову спеціальність у 2021 на державне з оригіналами)

Ви можете чітко написати - ви зараз на бюджеті чи на контракті? А то знову треба гадати і розглядати варіанти))

Я зараз на бюджеті )
Хочу перевестися на заочне на контракт і на нову спеціальність на денну на бюджет
Так можна?
Чи якщо я на бюджеті на денні, то мене тільки на заочне бюджет переведуть, а на нову спеціальність на контракт тільки)

Якщо ви зараз на денній на бюджеті, то на заочну можуть перевести лише на контракт. А на другу спеціальність в наступному році можна вступати на бюджет. Але треба буде відшкодувати вартість навчання за рік на незакінченному бюджеті, бо не зарахують знову на бюджет.

Що стосується документів: якщо вас буде рекомендовано на бюджет, переводьтеся на заочне на контракт і пишіть заяву з обґрунтуванням необхідності видати на руки документи (ну що на бюджет вступили в інший виш). І під розписку мають віддати.
Несете їх в університет туди, де бюджет, і там документи залишаються. А вам видають завірені копії і довідку, що оригінали документів зберігаються в цьому виші. Ось ці копії і довідку приносите в перший виш. Або копії в першому виші самі зроблять і завірять, а ви принесете тільки довідку.

Велике дякую вам))))))))

в якщо я схочу відрахуватися чи перевестися на заочне це мені до ректора університету йти і з ним всі питання вирішувати?

Надо идти в свой деканат и все узнавать.

А мені за стипендію теж кошти потрібно буде повернути чи тільки за рік навчання?

Там все разом порахують, скільки держава витратила на ваше навчання, зі стипендією включно. Сума буде більшою, ніж наприклад, заплатили за навчання на контракті ваші одногрупники. Також може враховуватись інфляція ітд.

А якщо я зараз на державному і схочу відрахуватися і перевестися в інший університет але на платне тоді теж потрібно платити за рік навчання чи ні?

За рік навчання яке я на бюджеті не платив

Повертати кошти потрібно буде тільки в тому випадку, якщо ви ще раз захочете навчатися на бюджеті. Якщо переведетесь на контракт або ще раз вступите кудись на контракт, нічого відшкодовувати не треба.

Ааа дякую тобто я просто забираю документи, сертифікати зно і вступаю на другий рік в інший університет але вже на платне і нічого не повертаю дуже вам дякую