Отримання аттестата під час навчання у коледжі

Донька навчаеться у коледжі, є бажання вступати у виш після 2го курсу, але документи для видачі аттестатів, як пряснює нам директор закладу, подаються на початку 3го курсу, а для вступу він нам потрібен раніше.

  • Чи є в нас право отримання аттестату після 2го курсу
  • Що від нас потрібно, щоб нам видали аттестат раніше?

Необхідно звернутися до керівництва навчального закладу з проханням замовити атестати на червень місяць з тим, щоб студенти мали спробу вступити до ВНЗ

Зверталися, але справа у тому що керівництво закладу дуже не зацікавлене в тому, щоб студенти йшли з закладу, нам відповіли пишіть заяву, ми будемо розглядати… Тому в мене запитання, що окрім заяви з проханням видати нам атестат у червні ми ще можемо зробити? Дякую за відповідь.

Зробити запит на отримання публічної інформації до керівництва нз десь у березні-квітні на яке число замовлені атестати і тоді ж звернутися ще раз з проханням перезамовити ці документи з датою видачі до 1 липня 2020 року у зв’язку зі вступом до ВНЗ. Поки так.

Доброго дня. Написали заяву, отримали відповідь, що атестат буде замовлено після отримання результатів ДПА. Наскільки я розумію атестати замовляються раніше, чи встигнемо ми в такому випадку отримати його вчасно?

Чудово, що написали заяву. Відповідно до чинного законодавства, навчальний заклад має зробити замовлення до 1 квітня. Можете відправити копію заяви до МОН з проханням вплинути на навчальний заклад, щоб діти вчасно отримали атестати.