Винагорода до дня вчителя після декретної відпустки

Доброго дня. В серпні вийшла на роботу в школу після 3-річної відпустки по догляду за дитиною. Чи маю я право на винагороду до дня вчителя?

Так, маєте право, а хіба хтось заперечує?

Бухгалтер заперечує. Не дали винагороду 2 працівницям (Я одна з них), мотивуючи тим, що винагороду виплачують за минулий навчальний рік.

Винагорода виплачується за поточний календарний рік, а не за минулий навчальний. Пишіть офіційну заяву з вимогою виплатити вам грошову винагороду відповідно до ст. 57 ЗУ Про освіту.

1 Симпатія

Маю сумнів що вчителям подарують щось путнє, як https://ecars24.info/novosti/ekologichnyj-porsche-macan-smozhet-zamenit думаю обійдуться букетом квітім і на тому все :grinning:

Ну, винагорода в розмірі 1 посадового окладу то трохи більше 1 букета квітів.