Звільнення від фізкультури у ВУЗі

Чи можна в університеті отримати повне звільнення від фізкультури?Чи тільки перевестись у підготовчку групу?І які документи для цього треба.

Повне звільнення отримати не можна, тому що з фізкультури є залік і цей залік має бути в додатку до диплома.
Є 3 групи: основна, підготовча і спеціальна. Підготовча зазвичай займається разом з основною, просто має бути трохи менше навантаження. Спеціальна займається окремо за окремою програмою. Залік є у всіх. Ну якщо хтось в спецгрупі зовсім не може навіть елементарне щось робити, типу ранкової зарядки, все одно займається по індивідуальній програмі (наприклад, хоч реферати пише).
На початку навчального року студенти проходять медкомісію і там у висновку лікар пише, яка група з фізкультури. Може призначити додаткове обстеження, якщо спецгрупа. Інших документів не треба.

1 Симпатія

Чи правомірним є те , що при навчанні у спец.групі студент не може отримати більше ніж 4 за залік ? (зі слів викладача фіз.виховання)

Такого немає в жодному офіційному документі. Це викладач або сам придумав, або це його особистий підхід до оцінювання студентів. Фізкультура в навчальних закладах - це не великий спорт, там інші задачі.

дякую , зрозуміло. Але як бути студентам - відмінникам , якщо в них спеціальна група ?

Ну як бути? Звернутися до зав. кафедрою фізичного виховання, щоб пояснили, на підставі чого такий підхід до оцінювання студентів спецгрупи. Хай пояснять, якщо зможуть. Але такого не має бути! Може ви не так зрозуміли, а може це особистий підхід викладача, що не є правомірним.