Премія для вчителя

Доброго вечора, працюю у школі вчителем -логопедом,пів року ,чи маю я право на премію до дня вчителя та 13 зарплату,дякую.

Маєте право на щорічну винагороду за сумлінну працю. 13-ої зарплати не існує. Окрім щорічної винагороди, ви також маєте право на премію, якщо така буде. Преміювання працівників здійснюється на основі Положення про преміювання, яке має бути в кожному закладі. Щорічна винагорода і премія - це різні речі.

Здрастуйте, підкажіть будь ласка працюю вчителем з першого вересня цього року, чи маю я право на премію до дня вчителя. Але раніше працював вчителем у іншому навчальному закладі і маю стаж вчителя.

я скільки працювала ніколи не отрімувала премії максимум за роботу в приймальній комісії 600 грн за два місяці)

Добрий день, скажіть, будь ласка, якщо заступник директора на 0,75 ставки (наприклад повна ставка 7000,00 грн., 0,75 - 5250,00) встановили доплату 50% до окладу від якої суми треба рахувати надбавку?

До окладу - це до ставки, наприклад, це у вашому випадку 3500

А якщо прибиральниця має 0.5 ставки це 3000.00грн. , а матеріальну допомогу виплатити в розмірі посадового окладу , то це 6000.00?

Так, мінус податки. І 6000 - це з 1 січня.

Ви не зазначили вид матеріальної допомоги. Також це лише чиясь думка, що допомога має бути виплачена пропорційно відпрацьованому часу, а не законодавча норма.

КЗПП Стаття 56. Неповний робочий час

За угодою між працівником і власником або уповноваженим ним органом може встановлюватись як при прийнятті на роботу, так і згодом неповний робочий день або неповний робочий тиждень. На просьбу вагітної жінки, жінки, яка має дитину віком до чотирнадцяти років або дитину з інвалідністю, в тому числі таку, що знаходиться під її опікуванням, або здійснює догляд за хворим членом сім’ї відповідно до медичного висновку, власник або уповноважений ним орган зобов’язаний встановлювати їй неповний робочий день або неповний робочий тиждень.

Оплата праці в цих випадках провадиться пропорціонально відпрацьованому часу або залежно від виробітку.

Робота на умовах неповного робочого часу не тягне за собою будь-яких обмежень обсягу трудових прав працівників.

Оплата праці, але не матеріальна допомога чи премія.

Оплата праці(заробітна плата) складається з основної, додаткової заробітної плати та інших компенсаційних і заохочувальних виплат(куди і входить премія і матеріальна допомога). Чи не так?

Ні, не так. Матеріальна допомога - це не оплата праці.

Підкажить, будь ласка, чи обов’язкова надбавка вчителю за виконання обов’язків керівника медичного об’єднання?

Ні, така надбавка не передбачена законодавством.