Влаштування на роботу в школу з дипломом "викладач"

За дипломом людина “викладач”, а до школи не беруть, пояснюючи тим, що з 2019 року у школу можна влаштуватися на роботу тiльки з дипломом " вчитель". Чи дiйсно такий закон набув сили?

Можна брати з дипломом “викладач”, це, мабуть, просто не хочуть брати на роботу.

1 Симпатія

А реально, можна чи ні? Мене, наприклад, не взяли у міський відділ освіти, аргументуючи тим, що у них у вимогах " вища педагогічна освіта". Тобто - учителя, а не викладача.

Відділ освіти вчителів на роботу не приймає. Якщо ви влаштовувалися у відділ освіти працювати, то ця установа не відноситься до закладів освіти. Там інші вимоги.

Так, на роботу вчителів приймає керівник навчального закладу. Це для мене не новина. Цікаво, що у вимогах на посаду головного спеціаліста всіх відділів міськради вказано лише вища освіта не нижчий ступеня бакалавра, лише у відділ освіти уточнено на рахунок вищої педагогічної. Дивно, що, наприклад, вчитель початкових класів чи фізкультури, може бути допущений до конкурсу, а людина с правом викладацької і наукової діяльності ні) P.s.до речі, а в школі працювати людині з дипломом викладача дозволено?

У школі може працювати людина навіть та, у якої в дипломі слово “викладач” навіть теоретично не може бути.