Прошу оцінити мій твір з української мови

На мою думку, патріот - це людина, яка любить, поважає та робить усе, для збагачення своєї країни. Будучи за кордоном нам нічого не заважає, щоб залишатись тим, ким ми є по крові.
Довести своє твердження я можу такими аргументами: по-перше, якщо заглибитися у минуле нашої держави, ми можемо побачити багатьох письменників, яких засилали та виганяли з країни. І чи завадило це їм? Звісно ні. Прикладом цього, може слугувати видатний поет - Тарас Григорович Шевченко. У своєму “Заповіті” він писав: “Як умру, то поховайте, мене на могилі, серед степу широкого, на Вкраїні милій”. Це свідчить про безмежну любов та повагу до своєї країни, незважаючи на те, де він знаходився.
По-друге, у сучасності також є люди, які усім серцем вірні Україні. Наприклад, Олександр Вусик - відомий боксер, якого не раз запрошували виступати за іншу країну, переїжджати та жити там, але він не погодився. Це свідчить про те, що справжнього патріота, не купити ні за які кошти.
Отже, я переконана, що незважаючи на те, де ти знаходишся, можна залишатись патріотом, адже у кожного з нас тече українська кров всередині. І все, що для цього потрібно - це пам’ятати про це.

Через брак часу перевірив нашвидкуруч. Вочевидь, оцінка суб’єктивна. З приводу деяких критеріїв хочеться з самим собою подискутувати. :grinning:

Дякую! А що означають ось ці великі підкреслення майже цілого речення?

Там граматичні помилки, оскільки речення неправильно побудовані.

P.S. А яку оцінку Ви отримали на ЗНО за своє власне висловлення?

Зрозуміло, дякую!
Я лише перейшла в 11 клас, вчусь писати твори :slight_smile:

1 Вподобання