Чи можна забрати документи з бюджету до початку навчання, якщо мене вже "зараховано"?

Доброго вечора. Я подала документи на бюджет 31 серпня. Довго думала, зрозуміла, що не моє та вирішила забрати документи 8 вересня (розумію, що сама винна і забрала чиєсь бюджетне місце). Виявилось, що я вже зарахована.
В приймальній комісії сказали, що забрати документи можна через 10 робочих днів, проте заяву для відрахування не сказали писати. Через деканат все ж написала, проте її не взяв відділ кадрів, мовляв, хай зараз буде у мене.
Так як мене відрахують, якщо немає заяви та наказу? І чи потрібно буде повертати кошти державі за бюджет, якщо я навіть не скористалась освітніми послугами, проте наступного року вступлю на бюджет?
P.S. У моєму університеті навчальний процес починається з 28-го вересня.

Первый вопрос - вы подписанный ректором приказ о зачислении вас - видели?
Если не видели, то, возможно, даже если он еще и не подписа - он еще не проведен.
Поэтому вам и могут спокойно вернуть документы, как не явившемуся - но позже.
И бюджетное место, да, сгорит для кого-то, кто очень хотел.
И я считаю такой отказ аж через неделю - свинством.

В данном случае речь идёт о зачислении на бюджет на бакалавра!) И там срок зачисления 5 августа. А 11 августа - это срок зачисления на бюджет в магистратуру.
И при поступлении на бакалавра освободившиеся бюджетные места не предлагают следующим по списку абитуриентам. Они или пропадают, или на них могут быть переведены льготники.

P.S. Это был ответ на вопрос (который автор вопроса решил удалить) о сроках зачисления на бюджет и возможности предложения освободившихся бюджетных мест следующим по рейтингу абитуриентам.