Атестація на присвоєння звання

Позачергово атестувалась у 2019-20 навчальному році на 1 категорію. Зараз навчаюсь на 4 курсі аспірантури, готую до захисту дисертацію та планую атестуватись на вищу категорію у 2021-22 н.р. Підкажіть, будь ласка, чи можу я атестуватись у 2020-21 н.р. на присвоєння звання старший вчитель? Як я розумію, для присвоєння звання маючи першу категорію має пройти хочаб рік. В такому разі потрібно готувати атестаційні матеріали як для атестації на підвищення категорії? Взагалі чи маю я право атестуватись три роки поспіль? Щиро дякую!

Ви можете атестуватися на присвоєння звання в 21 році, оскільки Типове положення про атестацію не передбачає якихось термінів для присвоєння звання. Але. Якщо це вважатимуть позачерговою атестацією, то наступний раз ви зможете атестуватися в 23. А можна в 22 отримати і вищу, і звання. Зважте і порахуйте.

1 Симпатія

Щиро дякую за відповідь!

Кажить будь ласка, чи маю я право атестуватись на вищу категорію та присвоєння звання старший вчитель одночасно? Що треба для цього? Зараз маю першу категорію. Дякую.

Так, можете. Для цього вас має бути внесено в списки осіб, які атестуються в цьому поточному навчальному році до 10 жовтня. Окрім цього, на звання має бути оформлено подання керівника закладу або педради теж до 10 жовтня 2020 року.

Доброго дня. Я в 2019 році, атестувався на вищу категорію. В 2020 став переможцем конкурсу Глобал тічер прайз в номінації фізична культура. Чи можна претендувати на присвоєння звання??

Це вирішувати вашому керівництву. Як на мене, можна. Але до 10 жовтня мало бути подання директора або педради щодо присвоєння звання.