Атестація на присвоєння звання

Позачергово атестувалась у 2019-20 навчальному році на 1 категорію. Зараз навчаюсь на 4 курсі аспірантури, готую до захисту дисертацію та планую атестуватись на вищу категорію у 2021-22 н.р. Підкажіть, будь ласка, чи можу я атестуватись у 2020-21 н.р. на присвоєння звання старший вчитель? Як я розумію, для присвоєння звання маючи першу категорію має пройти хочаб рік. В такому разі потрібно готувати атестаційні матеріали як для атестації на підвищення категорії? Взагалі чи маю я право атестуватись три роки поспіль? Щиро дякую!

Ви можете атестуватися на присвоєння звання в 21 році, оскільки Типове положення про атестацію не передбачає якихось термінів для присвоєння звання. Але. Якщо це вважатимуть позачерговою атестацією, то наступний раз ви зможете атестуватися в 23. А можна в 22 отримати і вищу, і звання. Зважте і порахуйте.

1 Вподобання

Щиро дякую за відповідь!

Кажить будь ласка, чи маю я право атестуватись на вищу категорію та присвоєння звання старший вчитель одночасно? Що треба для цього? Зараз маю першу категорію. Дякую.

Так, можете. Для цього вас має бути внесено в списки осіб, які атестуються в цьому поточному навчальному році до 10 жовтня. Окрім цього, на звання має бути оформлено подання керівника закладу або педради теж до 10 жовтня 2020 року.

Це вирішувати вашому керівництву. Як на мене, можна. Але до 10 жовтня мало бути подання директора або педради щодо присвоєння звання.