Приватний чи комунальний заклад

Чим відрізняється приватний заклад освіти від комунального? ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИЙ ТЕХНІКУМ ПРИ МІЖРЕГІОНАЛЬНІЙ АКАДЕМІЇ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ” що краще?

Нет вузов “лучше”. Есть вузы рейтинговые и не очень. Проверить можно в рейтинге вузов.
Тип владельца - не важен. важны аккредитация и рейтинг.
Аккредитация показывает уровень вуза - какого уровня дипломы он может выдать.
Самое крутое и сложное название не закроет истину, что вышеописанный вуз - всего лишь техникум при МАУП - конторе, с достаточно сомнительным прошлым. Сами подумайте - частная контора по подготовке работников для отделов кадров, вдруг имеет при себе техникум со странным набором специальностей, больше похожий на список “престижных” специальностей. Т.е. - банальная “приманка”

Школьникам соваться в МАУП не рекомендую. Это - контора для сравнительно недорогой печати и легализации дипломов для старших работников, которым нужен диплом (не получили в юности).

Интересуюсь, не для школьника, а для себя довно окончившую школу и пту. Теперь хочу образование, но зно не здавала. А учится нужно срочно. Вот и задача куда без ЗНО.

Тогда эти - помогут. Это - их специализация :wink:

1 Вподобання

Спасибо заподсказки и советы. :wink:

А що ви скажите про Харківський державний соціально-економічний коледж?

Якщо у Вас з освіти лише ПТУ, Ви маєте право навчатись на держзамовленні і на фахового молодшого бакалавра (технікум), і на бакалавра (універ). У МАУПі немає держзамовлення, це приватна контора. Навіщо Вам здобувати вперше ступінь освіти за свої гроші, якщо Ви можете здобути його безкоштовно? Краще йдіть у державний заклад. В таку конторку є сенс іти хіба на другу вищу освіту, яка апріорі платна.

Наскільки я зрозуміла з сусідньої теми, Ви плануєте навчатись на спеціальності соцробота? Як на мене, тут нема сенсу навчатись в технікумі, складайте наступного року ЗНО, йдіть одразу в універ. На соцроботі часто є бюджетні місця навіть на заочному і шанси туди вступити реальні.

Я теж так думала, подала документи в Путивльский пед, 25 бюджетних місць, і я опинилась на 42м із 49. Результа ще нема, на сайті “допущено”. А коли скажуть відповідь? Хотіла на індивідуальне навчання., іспити на 103 і 110б.
А якщо ЗНО, то не знаю, як складу, та ще і з 3х предметів.

А якщо зараз вступити в коледж на контракт, а потім на бакалавра на бюджет, то так можна ж буде?

1 Вподобання

Так можно будет. Главное - нельзя одновременно учиться в двух местах на бюджете.

Результата ще нема, бо його ще нема в жодному коледжі для вступників на базі ПЗСО. Те, що Ви у списку нижче порогу, не згачить рівно нічого. У коледжах, як і при вступі в магістратуру, не діють принципи пріорітетності - одна людина подає кілька заявок, і може одночасно проходити на бюджет по кількох позиціях. Ви подивіться всі конкурсні пропозиції Вашого коледжу, і дуже імовірно, що Ви побачите там одні і ті самі прізвища. Більше того, після 11 класу люди часто подають в коледж для підстраховки, і можливо вони вже пройшли на бюджет у якийсь вуз. Тож не полінуйтеся, повбивайте в ЄДБО пошуку прізвища всіх, хто перед Вами, щоб мати реальну картину конкурсу. Може ці особи вже навіть кудись оригінали занесли, просто їх ще в рейтингу не перемістили вниз, бо рейтингові списки коледжів оновлюються пізніше за універи.
Стосовно індивідуального графіку, варто питати після вступу. Якправило його не дають студентам-першокурсникам.

1 Вподобання