Про чергування вчителів по школі

Яким законом користується адміністрація школи, коли складає наказ по школі про обов’язки чергового вчителя? Чи є такий закон? Бо, під час чергування вчителю нема коли не до туалету сходити, не чаю навіть попити. І ще в кінці робочого дня - якісь звіти здавати!

почитайте свій колективний договір, там має таке бути. А ще в кожній школі є Інструкція для чергового вчителя. І взагалі то, перерва вважається робочим часом вчителя, а Вас вчителя, я так розумію, не вугілля примушують розвантажувати. То ж адміністрація не порушує Ваших прав. Бо коли в школі дитина скрутить собі голову на перерві, бо не було чергового вчителя, то відповідатиме директор, і в суд батьки можуть на директора подати (ніби він тій дитині сказав таке зробити). А вчителі ні при чому, Ви собі як ходили на уроки, так і ходитимете, і нервів Вам з цього приводу не тріпатимуть

1 Вподобання

Я знаю, що перерва - це робочий час. Тому могла спокійно готувати клас до проведення практичних та лабораторних, тому що лаборанта немає, а приладдя підготувати треба. А нерви тріпати, у нас, в першу чергу починають з класного керівника, вчителів-предметників, і наприкінці - директору. Мене цікавить наказ, на основі якого прийняли чергування. Чи є він?

1 Вподобання

Скажіть ,будь ласка, щось дізнались про закон (чергування)? Мене це питання теж турбує.

1 Вподобання

Підтримую запитання, актуально та цікаво. Вчитель в школі це кріпак, проведи урок, почергуй на перерві, напиши звіт, яких купа ціла. На перерві можна підготувати дошку в кабінеті, зібрати зошити, вирішити питання з класом, або заповнити журнали, це теж робота, але треба чергувати. Тому все це вчитель робить після уроків. Зрозуміло що перерва це робочий час і можна наказати що завгодно. Просто чергуванням вчителів на перерві керівник, який відповідає за безпеку учнів, просто забезпечує собі відносний порядок у школі, щоб учні не бігали і не стрибали, а підписуючи наказ про чергування він розділяє цю свою відповідальність із черговим вчителем.

1 Вподобання